קוביות שוקולד

מינימום משתתפים: 4
מקסימום משתתפים: אין הגבלה
מיועד ל: ילדים
מקסימום משתתפים: אין הגבלה
אביזרים: 2*קוביות גדולות שבכל פאה מספר 1-6. זוג כפפות. מעיל/וסט כובע מצחיק/ קסדה של אופניים סכין מזלג וצלחת. כמובן שוקולד- אני משתמש בפסק זמן כי קל לחתוך אותו והוא רק 5 קוביות, כך שהמשחק לא יימשך לנצח.

מטרת המשחק

לאכל כמה שיותר קוביות של שוקולד

מהלך המשחק

כל המשתתפים עומדים בטור. כאשר לא רחוק מהם נמצא השולחן עם כל הציוד הנדרש לאכילת השוקולד.
הראשון זורק שתי קוביות גדולות מאוד ואז: אם לא יצא לו 7או דאבל (בקוביות) אז הוא הולך לסוף התור. אבל אם יוצא המספר 7 או אם יוצא דאבל אז הוא זוכה. במה?
בהזדמנות לאכול שוקולד רק שבשביל לאכל אותו צריכים ללבוש את המעיל/וסט, כובע/קסדת אופניים, כפפות, ואוכלים רק עם סכין ומזלג קוביות שוקולד (פסק זמן). חייבים לאכול קובייה אחר קובייה (לא ניתן לאכל שתי קוביות ע”י חיתוך אחד). עד שלמישהו אחר מהמשתתפים יוצא דאבל או 7, ואז הילד חייב להוריד את כל הביגוד ולהעביר לילד שזכה וכן הלאה, עד אשר נגמר השוקולד.
בתיאבון.

הערות: צריך רק להזהר שהמשחק לא ייארך זמן רב מידי שכן לוקח לילדים הרבה זמן להתפשט ולהתלבש. לא פעם זה הרבה יותר זמן מלהטיל את הקוביות ולקבל 7 או דאבל .דבר אשר מקשה על הילדים להגיע לשלב אכילת השוקולד ולכן לאחר זמן מה אפשר לומר לילדים שרק מי שמוציא דאבל זוכה בהזדמנות לאכל . וכך מי שכבר זכה בקוביות מקבל סיכוי ליותר זמן לטובת אכילת השוקולד
-נסו לגרום לילד לא לאכל יותר מ-2 קוביות.

Facebook
Google+
WhatsApp
הדפסה
דוא"ל

מתכננים אירוע? תנו לנו לבוא ולעשות לכם שמח!

הפעלות לילדים ומבוגרים, בניית תכנית חברתית וציוד למשחקים – הכל עלינו! מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר

סגירת תפריט
×

עגלת קניות